HOME     SPRZEDANE    FORD MUSTANG COUPE 1968

Ford Mustang Coupe 1968

Znalezienie Mustanga w niezłym stanie blacharskim, który oferowany jest za rozsądne pieniądze niestety staje się z miesiąca na miesiąc coraz trudniejsze również w Kalifornii. Stąd taka przerwa w naszej ofercie.... Ale w końcu udało się znaleźć typowo kalifornijski egzemplarz, który nie jest idealny, ale stanowi doskonałą bazę do odbudowy. Samochód jest wolny od poważnych wad blacharskich i widać na nim dobroczynne efekty ciepłego i suchego klimatu.

Trafił do nas w stanie częściowo rozebranym (brak elementów przodu). Niestety nie znamy jego historii, możemy tylko przypuszczać, że uczestniczył w stłuczce, która spowodowała drobne uszkodzenia. Żadne elementy nośne (podłużnice, fartuchy komory silnika) nie noszą śladów uszkodzeń, a plusem dla nabywcy jest to, że ma już mnóstwo nowych elementów, zakupionych przez nas. Są to:

Nowy przedni zderzak wraz z kompletem mocowań głównych i bocznych

Nowe przednie okulary (obydwie strony) wraz z mocowaniem reflektorów i elementami regulacyjnymi

Nowy przedni pas dolny

Nowy przedni pas za zderzakiem

Maska (poprzednia była delikatnie zagięta na czubku). Zainstalowaliśmy używaną, ale w idealnym stanie, pochodzącą z oryginalnej, amerykańskiej produkcji, nie chińską.

Nowa aluminiowa chłodnica.

Poza tym samochód ma bardzo atrakcyjny wzór felg w dobrym stanie.

Wnętrze wygląda poprawnie, ale nie idealnie i tak jak cała reszta wymaga uwagi.

Silnik zapala bez problemu, nie dymi ani na zimno, ani na gorąco. Skrzynia biegów zmienia przełożenia, bardzo skuteczne tarczowe hamulce ze wspomaganiem. Wspomaganie kierownicy też działa bez zarzutu.

W cenie samochodu jest tez nowa przednia szyba.

Auto posiada komplet dokumentów celnych, na życzenie istnieje możliwość przygotowania go do rejestracji na zabytkowe tablice.

Samochód jest na miejscu, gotowy do oglądania, zapraszamy na jazdę próbną!