Na sprzedaż

Samochody, które sprzedajemy są czymś więcej niż tylko zwykłym towarem.

Twoje marzenia wymagają wyjątkowego podejścia. Dlatego nie pozwalamy sobie na zakup aut przez Internet, na podstawie kilku słabej jakości zdjęć. Za dużo już widzieliśmy, by pozwolić sobie na takie ryzyko. Wszystkie auta widoczne na tej stronie zostały zakupione w Kalifornii (przez nas osobiście lub za pomocą godnych zaufania, współpracujących z nami od lat przedstawicieli w USA) i są wystawiane na sprzedaż dopiero po przyjeździe do Polski, z kompletem dokumentów niezbędnych do rejestracji.

W dzisiejszym świecie trudno o zaufanie i uczciwość.

Być może jesteśmy staromodni, ale wcale nam to nie przeszkadza. Będziemy robić wszystko, by zniechęcić Cię do zakupu egzemplarza, którym będziesz zainteresowany. Pokażemy Ci wszystkie jego wady, których jesteśmy świadomi. Jeśli mimo wszystko zdecydujesz się na zakup, to istnieje duże prawdopodobieństwo, że wrócisz do nas po kolejne auto – tak jak wielu klientów, których dzisiaj dumnie nazywamy naszymi przyjaciółmi.

Jeśli w naszej ofercie nie ma interesującego cię modelu, zapraszamy do sekcji „Na zamówienie”. Na pewno znajdziemy go dla Ciebie w Kalifornii.