Na zamówienie

Poszukujesz wyjątkowego, rzadkiego modelu Mustanga?

Może szukasz auta zupełnie innej marki? Albo chcesz, żeby Twoje wymarzone cudo było koniecznie czerwone, a wszyscy oferują tylko egzemplarze w innych kolorach?
Wiemy jedno – taki samochód na pewno czeka na Ciebie gdzieś w USA. A my zrobimy wszystko, żeby go znaleźć.

Wyszukanie odpowiedniego egzemplarza to jednak dopiero początek drogi. Trzeba sprawdzić jego stan techniczny, zweryfikować dokumenty, przelać pieniądze, sprowadzić do Polski, pokonać wszystkie formalności celne i w końcu go zarejestrować. Na każdym z tych etapów czeka mnóstwo niespodzianek i niewiadomych... Mamy 15 lat doświadczenia i sprowadziliśmy do Polski już ponad 100 samochodów. Ujmiemy to nieskromnie – wiemy jak to zrobić.

Podchodzimy poważnie do twoich marzeń, pieniędzy i czasu. Dlatego proponujemy niezwykle prostą procedurę.

 

  • powiedz nam, czego szukasz
  • zdecyduj, jaki budżet chcesz przeznaczyć na spełnienie marzenia
  • dostaniesz od nas oferty z rynku amerykańskiego, głównie z Kalifornii
  • otrzymasz również propozycje, które nie trafiają na ogólnodostępny rynek i pochodzą z naszych sprawdzonych źródeł
  • jeśli uznasz, że dana oferta spełnia twoje ogólne oczekiwania, skontaktujemy się z właścicielem i zdobędziemy dla ciebie możliwie jak najwięcej informacji i zdjęć. Bez żadnych zobowiązań i kosztów
  • jeśli okaże się, że samochód jest warty oględzin na miejscu, wyślemy tam doświadczonego współpracownika, który sprawdzi formalności, prześle nam mnóstwo zdjęć i filmów, a przede wszystkim oceni stan samochodu na podstawie swego wieloletniego doświadczenia w branży. Koszt takiej operacji zależy od miejsca, w którym znajduje się samochód i czasu, który trzeba poświęcić na oględziny
  • jeśli nie kupisz auta – będziemy szukać dalej.
  • jeśli jesteś zdecydowany na kupno, możemy zapłacić za ciebie i zabrać samochód od ręki, na lawecie (wszystko zależy od dokonanych wcześniej ustaleń)
  • resztę zostaw już nam. Zdecyduj tylko, czy chcesz odebrać samochód u nas, czy też pod drzwiami swojego domu. Dostarczymy go z kompletem wszystkich dokumentów niezbędnych do rejestracji na zwykłe lub zabytkowe numery, lub nawet z tablicami i dowodem rejestracyjnym.


Wiele samochodów, które można oglądać na tej stronie zostało sprowadzonych do Polski na podstawie tej właśnie procedury. Wielu klientów, którzy skorzystali z tej usługi, zdecydowało się powierzyć nam poszukiwania kolejnych aut, co jest dla nas najlepszym dowodem ich zaufania.

Spróbuj, by się przekonać czy warto!