HOME     NA SPRZEDAŻ    CHEVROLET CORVETTE STINGRAY 1975

Chevrolet Corvette Stingray 1975

Silnik V8 350 ci, automatyczna skrzynia biegów.

Samochód jest w stanie umożliwiającym jego eksploatację bez konieczności przeprowadzania kompleksowej odbudowy. Prezentuje się całkiem nieźle, choć zarówno lakier, jak i wnętrze noszą ślady licznych niedoskonałości. Staraliśmy się pokazać na zdjęciach wszystkie miejsca, w których coś się dzieje, ale okazało się, że przy czarnym lakierze i w pełnym słońcu nie jest to wcale łatwe zadanie. Auto prezentuje się bardzo atrakcyjnie z kliku metrów, jednak z bliska wszystkie wady lakiernicze stają się widoczne. W podobnym stanie jest też wnętrze - fotele mają kilka rozdarć, brakuje plastików przy nogach kierowcy/pasażera. Założone są nowe boczki drzwiowe, elementy chromowane nie zostały przełożone ze starych.

Silnik i skrzynia pracują bez zarzutu, choć przedni uszczelniacz skrzyni jest uszkodzony, co powoduje wyciek oleju - kapie dość intensywnie, jest to z pewnością rzecz, którą trzeba się zająć od razu. Silnik również ma wycieki oleju, typowe dla samochodów w tym wieku.

Generalnie wszystkie układy mechaniczne są sprawne, lecz wymagają gruntownego przeglądu pod kątem bezpieczeństwa jazdy.

Samochód prowadzi się niezwykle dynamicznie, pomimo automatycznej skrzyni bez problemów zarzuca tyłem po każdym dodaniu gazu w zakręcie... Tu nie ma żartów, trzeba umieć go oswoić.

Nowe felgi aluminiowe o bardzo atrakcyjnym wzorze, w komplecie z nowymi oponami (wartość kompletu około 9 tys. PLN).

Auto jest zarejestrowane i ubezpieczone, gotowe do jazdy.

Jednym słowem - zdejmować dach i w drogę!

Zapewniamy pełną gamę części do odbudowy, a także możliwość odrestaurowania samochodu i przywrócenia go do stanu fabrycznego.

Samochód jest gotowy do odbioru przez klienta. Zapraszamy do oglądania i na jazdę próbną!

 

Cena: 49 900 PLN