HOME     NA SPRZEDAŻ    FORD MUSTANG COUPE 1966

Ford Mustang Coupe 1966

Oferujemy na sprzedaż samochód, który został sprowadzony przez nas z Kalifornii w 2012 roku.

Był w pełni sprawny technicznie, a stan blacharski nie pozostawiał wiele do życzenia. Osobiście przejechaliśmy nim w USA około 100 kilometrów od miejsca zakupu do naszej bazy.

Po przyjeździe do Polski samochód został sprzedany, a klient zamówił u nas jego kompleksową odbudowę. Jej przebieg został udokumentowany na zdjęciach poniżej. Auto zostało rozebrane do ostatniej śrubki, wypiaskowane i przywrócone do stanu fabrycznego. Przeprowadzono remont silnika (ze szlifem, wymianą tłoków, zaworów i wszelkich niezbędnych elementów), remont skrzyni biegów (wszystkie uszczelnienia, tarczki, przekładki, taśmy, regeneracja konwertera). Wymieniono wymagające tego elementy nadwozia, które zostało dokładnie zabezpieczone antykorozyjnie. Zamontowano nowe hamulce tarczowe z przodu (Wilwood) oraz nowoczesną przekładnię kierowniczą Total Control. Wszystkie komponenty zawieszenia, układu hamulcowego i kierowniczego są nowe. Klient zdecydował się też na całkowicie nowe wnętrze w wersji Pony.

 

Renowacja została ukończona w 2013 roku. Od tamtej pory samochód przejechał około 1000 km i nie był eksploatowany przez klienta ze względów osobistych. Cztery ostatnie lata spędził na parkingu podziemnym wykonując tylko regularne, krótkie przejażdżki w celu utrzymania sprawności wszystkich mechanizmów.

 

Samochód jest w stanie bliskim idealnemu, zapala za pierwszym razem nawet po długim postoju i pewnie się prowadzi. Czeka na nowego właściciela, który będzie się nim cieszył na co dzień.

 

Auto jest to obejrzenia w Warszawie.

 

Cena brutto, faktura 23% VAT.

 

CENA: 158 000 PLN